Wydarzenia Wydarzenia

Wydarzenie edukacyjno-sportowe

XVIII Mistrzostwa Nadleśnictw w piłce siatkowej zakończyły się miejscem medalowym drużyny N-ctwa Biłgoraj

W dniach 14-15 marca 2019 r. na sali sportowej OSIR w Biłgoraju odbyły sie juz po raz XVIII Mistrzostwa Nadlesnictw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie.

Organizatorem tych mistrzostw, jak co roku, jest Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju raz z Uczniowskim Klubem Sportowym "Leśnik" oraz Nadlesnictwo Biłgoraj.

Podczas tych mistrzostw w ciągu dwóch dni zmagało się 21 drużyn z terenu Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. Mecze rozgrywane były w czterech grupach, z których do dalszych rozgrywek wychodziły po 2 drużyny. W ćwierćfinale zwycięzcy trafiali do dwóch grup, w których następnie należało rozegrać mecze każdy z każdym. Drużyny z pierwszych miejsc w grupach grały mecz o 1 miejsce, z drugich miejsc o miejsce 3 a z trzecich miejsc o miejsce 5.

Po tylu rozegranych meczach drużyna Nadleśnictwa Biłgoraj zdobyła ostatecznie 3 miejsce. Cała klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

 1. Nadleśnictwo WŁODAWA
 2. Nadleśnictwo CHEŁM
 3. Nadleśnictwo BIŁGORAJ
 4. Nadleśnictwo JÓZEFÓW
 5. Nadleśnictwo RUDNIK
 6. Nadleśnictwo KRASNYSTAW
 7. Nadleśnictwo TOMASZÓW
 8. Nadleśnictwo ROZWADÓW
 9. Nadleśnictwo NOWA DĘBA
 10. Nadleśnictwo KRAŚNIK
 11. Nadleśnictwo GOŚCIERADÓW
 12. Nadleśnictwo PARCZEW
 13. Nadleśnictwo SOBIBÓR
 14. Nadleśnictwo JANÓW LUBELSKI
 15. Nadleśnictwo MIRCZE
 16. Nadleśnictwo PUŁAWY
 17. Nadleśnictwo STRZELCE
 18. Nadleśnictwo LUBARTÓW
 19. BULiGL
 20. RDLP
 21. Nadleśnictwo ŚWIDNIK

Z uwagi na to, że mistrzostwa w piłce siatkowej nadleśnictw z założenia mają charakter otwarty serdecznie zapraszamy wszystkich lubiących tę dyscypinę sportu do kibicowania, a jednocześnie będą Państwo mogli sie zapoznać z walorami przyrodniczo-leśnymi poszczególnych Nadleśnictw czy zaopatrzyć się w ciekawe gadżety.

Zapraszamy za rok!