Wydawca treści Wydawca treści

Oferta Łowiecka

Nadleśnictwo Biłgoraj aktualnie nie posiada oferty łowieckiej.

          W celu uzyskania informacji na temat ofert łowieckich należy skontaktować się z dzierżawcami obwodów łowieckich wyszczególnionymi w zakładce łowiectwo.

          Informacje na temat obwodu wyłączonego nr 302 można zaczerpnąć od Nadleśnictwa Janów Lubelski pod numerem tel. (15) 8720072.

 

          Informacje na temat turystyki myśliwskiej na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie można uzyskać pod linkiem: https://www.lublin.lasy.gov.pl/oferta-lowiecka#.X1YABYvgqUk


Polecane artykuły Polecane artykuły

Powrót

Rezerwacje zajęć edukacyjnych

Rezerwacje zajęć edukacyjnych

Nadleśnictwo Biłgoraj informuje, iż z uwagi na nowe zarządzenie nr 44/18 Nadleśniczego Nadleśnictwa Biłgoraj wszystkie zajęcia prowadzone przez pracowników nadlesnictwa Biłgoraj, w tym prelekcje edukacyjne w szkołach i przedszkolach czy oprowadzanie dzieci szkolnych po ścieżkach edukacyjnych bedzie odbywać się po uprzednim dokonaniu zgłoszenia według załączonego poniżej wzoru formularza.

Formularz podpisuje osoba odpowiedzialna za grupę dzieci i dostarcza go w formie papierowej bądź jego skanu na sekretariat Nadlesnictwa Biłgoraj.

W przypadku chęci zorganizowania ogniska na szkółce Lesnej "Bojary" nalezy przesłać także oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem wynajmu obiektu edukacyjnego na tej szkółce.

Wszelkich ustaleń można dokonywać z edukatorem leśnym pod numerem telefonu: 84 6860028 w.27 lub 691224242

 Zapraszamy do korzystania z aktywnego wypoczynku pośród przyrody!